Weekendschool Súdwest-Fryslân
Weekendschool Súdwest-Fryslân5 days ago
Trots dat de gemeente SWF onze weekendschool als voorbeeld heeft gekozen in het promotiefilmpje van de Global Goals
https://www.youtube.com/watch?v=tuII3IYcDSI
Weekendschool Súdwest-Fryslân
Global goals; zo doen wij dat in gemeente Súdwest-Fryslân
Global Goals; zo doen wij dat in gemeente Súdwest- Fryslân!
youtube.com
Weekendschool Súdwest-Fryslân
Weekendschool Súdwest-Fryslân3 weeks ago
Welke ICT-er , student of afgestudeerd, komt ons team versterken?

http://www.weekendschoolswf.frl/vacature-docent-programmeren/
Weekendschool Súdwest-Fryslân
Weekendschool Súdwest-Fryslân3 months ago
Afgelopen zondag was de allerlaatste keer weekendschool van dit schooljaar! Zondag hebben de leerlingen hun diploma ontvangen. We willen jullie allemaal bedanken voor het leuke en erg gezellige jaar wat we met zijn allen gehad hebben.
We wensen jullie een hele fijne vakantie toe en wie weet tot volgend schooljaar!

Groetjes ,
Juf Anjhery, juf Tatum, juf Jasmijn en meester Gerlof

De nieuwste posts van Weekendschool SWF Studio

Weekendschool Studio
Weekendschool Studio1 week ago
Gisteren startte ik als gastdocent met de eerste vechtsportclinic voor de leerlingen van Weekendschool Studio van Weekendschool Súdwest-Fryslân.

Dit gehele schooljaar mag ik vechtsportlessen verzorgen voor de leerlingen van de verschillende locaties Weekendschool Sudwest-Fryslan.

Weekendschool Súdwest-Fryslân (ver)kent talent, opent deuren, creëert nieuwe ontmoetingen en inspireert jonge mensen.

In de lessen ligt de nadruk op het versterken van het zelfvertrouwen en vergroten van de weerbaarheid door allerlei uitdagende en praktische oefeningen om de talenten van de leerlingen maximaal tot ontplooiing te laten komen.

Super dat ik hier aan mag meewerken!

#persoonlijkeontwikkeling #ontwikkelen #sudwestfryslan #swf #inspiratie #talentontwikkeling #jongeren #weekendschoolswf #leren #groeien #vertrouwen #durf #reflectie
Weekendschool Studio
Weekendschool Studio2 weeks ago
Wauw! Wat hebben we een fantastische eerste lesdag gehad vandaag! Een super begin van een nieuw Weekendschool-Studio jaar! ☀️🙌🏽

Dit jaar hebben we niet 1, maar 2 Weekendschool-Studio klassen! Zó gaaf! Bij klas 1 hebben we een nieuwe docent: mevrouw Valerie. Meneer Nordin en mevrouw Minke blijven klas 1 begeleiden, samen met mevrouw Valerie! De nieuwe docenten van klas 2 zijn meneer Nelis en mevrouw Valentina!

We zijn de dag begonnen met kennismaken, aangezien er een hoop nieuwe studenten zijn aangesloten bij onze huidige klas en bij onze 2e klas! Na het kennismaken hebben we ons gelijk in onze karatepakken gehesen! 🥋 We hebben een super leuke en leerzame karateles gekregen van Peter! Wat deed iedereen goed mee zeg! Een dag om niet te vergeten! TROTS! ✨

Wij hebben enorm genoten van deze dag en hopen jullie allemaal weer te zien bij de volgende Weekendschool-Studio les!

Groetjes mevrouw Valentina, meneer Nelis, mevrouw Valerie, meneer Nordin en mevrouw Minke
Weekendschool Studio
Weekendschool Studio3 months ago
Gisteren hebben wij het jaar afgesloten met de “Weekendschool-Studio-Terugblik-Op-Het-Jaar-Quiz” .. én de Hippe Hap: een super gezellige picknick met de klas, met allemaal door de studenten zelfgemaakte (of zelfgekochte) culinaire hoogstandjes! 🍇🥤🧁

Wát was het een fantastisch jaar met de Weekendschool-Studio-helden! Van karatelessen van Klaas, tot aan een bezoekje aan het Antonius Ziekenhuis en het meehelpen tijdens de Dag tegen de Eenzaamheid!
En wat hebben we veel geleerd van én met elkaar! Wij, mevrouw Minke, meneer Nordin, mevrouw Koos en mevrouw Ilse, zijn onwijs trots op wat jullie, als individuen, maar ook als klas hebben neergezet 💛.
Dank jullie wel voor een onvergetelijk jaar! Hopelijk zien wij jullie volgend jaar weer, dan gaan we voor zilver! 🥳
Voor nu.. Pas goed op elkaar en heb veel plezier in de zomervakantie!
OESH!
Weekendschool Studio
Weekendschool Studio4 months ago
Opkomen voor jezelf én voor de ander! Dáár ging afgelopen zondag de les over in de Weekendschool Studio-klas. 💪
De studenten werden door Bouchra Nouâmane uitgedaagd om eerlijk en kritisch te zijn over racisme, discriminatie en #BLM. Daarna hebben we onze spierballen getraind en karatetechnieken geleerd van de énige echte sensai Klaas! Het blijkt wel, samen staan we sterk, letterlijk en figuurlijk! 🧡💛💚💙💜🖤

Onze giga-leuke Amisha heeft als Journalist van de Dag haar ervaringen tijdens deze dag hieronder verwoord:
Vandaag hadden we weer les na twee maanden. We mochten eindelijk weer met elkaar in de klas zitten op anderhalve meter afstand. En het was leuk om iedereen weer te zien. Aan maatregelen was gelukkig gedacht. Er waren bijvoorbeeld routes, desinfecterende gel bij de ingang en natuurlijk anderhalve meter afstand. We hadden het in deze les weer even over hoe het met iedereen ging na zo'n lange tijd. We hadden het ook over racisme in de klas. Over bijvoorbeeld BLM, zwarte piet, ervaringen en meningen. Het was erg fijn dat iedereen elkaar respecteren en er ruimte was voor meningen en verhalen. Na een heel fijn gesprek hadden we weer de karatepakken aangetrokken. We hadden erna pauze gehouden met lekker taart en limonade. Hierna gingen we er weer lekker op los in onze karatepakken. We hadden het bij de afsluiting nog over de laatste officiële les. De volgende keer wordt namelijk de laatste les! De keer erop zal een diplomering zijn. We vinden het allemaal heel jammer dat het jaar alweer om is. Het ging zooo snel voorbij! We hebben allemaal heel veel zin in de laatste les!
Weekendschool Studio
Weekendschool Studio4 months ago
Goedendag karate tijgers!
Zijn jullie weer klaar voor actie met sensei Klaas?
Hier is ie dan de nieuwe oefening van de week!
Enne.. laat effe een bericht achter voor sensei Klaas over wat je van de oefening vond.
Sensei Klaas vindt het leuk om te horen zijn studenten het doen.
Zet em op tijgers.
Weekendschool Studio

Lees de nieuwste posts

Weekendschool Súdwest-Fryslân
Weekendschool Súdwest-Fryslân5 days ago
Trots dat de gemeente SWF onze weekendschool als voorbeeld heeft gekozen in het promotiefilmpje van de Global Goals
https://www.youtube.com/watch?v=tuII3IYcDSI
Weekendschool Súdwest-Fryslân
Global goals; zo doen wij dat in gemeente Súdwest-Fryslân
Global Goals; zo doen wij dat in gemeente Súdwest- Fryslân!
youtube.com
Weekendschool Súdwest-Fryslân
Weekendschool Súdwest-Fryslân3 weeks ago
Welke ICT-er , student of afgestudeerd, komt ons team versterken?

http://www.weekendschoolswf.frl/vacature-docent-programmeren/
Weekendschool Súdwest-Fryslân
Weekendschool Súdwest-Fryslân3 months ago
Afgelopen zondag was de allerlaatste keer weekendschool van dit schooljaar! Zondag hebben de leerlingen hun diploma ontvangen. We willen jullie allemaal bedanken voor het leuke en erg gezellige jaar wat we met zijn allen gehad hebben.
We wensen jullie een hele fijne vakantie toe en wie weet tot volgend schooljaar!

Groetjes ,
Juf Anjhery, juf Tatum, juf Jasmijn en meester Gerlof
Weekendschool Súdwest-Fryslân
Weekendschool Súdwest-Fryslân3 months ago
AAN ALLES KOMT EEN EIND
Gisteren hebben wij met alle leerlingen een hele gezellige en leuke middag vol met spelletjes gehad. Helaas kwam er na erg veel plezier, leerzame en actieve gastlessen een eind aan het schooljaar 2019/2020.
Na een bijzonder schooljaar hebben wij van elkaar afscheid genomen.
Wij willen alle kinderen heel veel succes wensen met school!

Groetjes,
Meester Lykle
Juf Milena
Juf Sabine
Juf Samantha