Lesprogramma 2022-2023

HomeInfoLesprogramma 2022-2023
Lesprogramma 2022-20232022-12-01T00:43:17+01:00

De lesprogramma’s van Weekendschool Súdwest-Fryslân in het schooljaar 2022-2023

Reguliere Weekendschool SWF

Lesprogrammma 2022-2023, Klas A Sneek
Lesprogrammma 2022-2023, Klas B Sneek
Lesprogrammma 2022-2023, Klas A Workum

Weekendschool SWF Studio

Lesprogramma 2022-2023
Lesprogramma 2021-2022, Klas B

Lesprogramma Klas A Sneek

Leerjaarleider: Britt Stege Lestijden: 13:00 - 16:30 uur

Kleuren :         = in de klas        = op locatie gastdocent

2022

23 oktober

Kennismaken

30 oktober

Markt 23

13 november

Fotografie door Janna Blom

27 november

Sociaal werker

11 december

Apotheekassistent + TechnoLab

18 december

High tea + chefkok

2023

8 januari

(info volgt nog)

22 januari

Zelfverdediging

5 februari

Rooth (13:15 – 16:30)

19 februari

(info volgt nog)

5 maart

Rapper Raptiel

19 maart

Maritieme Academie

2 april

Poëzie van Jasmijn

16 april

Rechtbanktekenaar

23 april

Dramatherapie

7 mei

Technolab

21 mei

Gerechtsgebouw Leeuwarden

4 juni

Sportdag

25 juni

Iets met dieren

9 juli

(info volgt nog)

16 juli

Diploma-uitreiking

Lesprogramma Klas B Sneek

Leerjaarleider: Lykle Tromp Lestijden: 13:00 - 16:30 uur

Kleuren :         = in de klas        = op locatie gastdocent

2022

23 oktober

Kennismaken

30 oktober

Zangles

13 november

Sociaal werker

27 november

Fotografie door Janna Blom

11 december

Dramatherapie

18 december

High tea + chefkok

2023

8 januari

Zelverdediging

22 januari

Techniek in het ziekenhuis

5 februari

(info volgt nog)

19 februari

Programmeren met Ozobots

5 maart

(info volgt nog)

19 maart

Maritieme Academie

2 april

Rechtbanktekenaar

16 april

Apotheekassistent + School’s Cool

23 april

Poëzie van Jasmijn

7 mei

Technolab

21 mei

Brandweer

4 juni

Sportdag

25 juni

Iets met dieren

9 juli

Rooth (13:15 – 16:30)

16 juli

Diploma-uitreiking

Lesprogramma Klas A Workum

Leerjaarleider: Jasmijn Stins Lestijden: 13:00 - 16:30 uur

Kleuren :         = in de klas        = op locatie gastdocent

2022

23 oktober

Kennismaken

30 oktober

Sociaal werker

13 november

Markt 23

27 november

Zelfverdediging

11 december

Fotografie door Janna Blom

18 december

High tea + chefkok

2023

8 januari

Emmerdrummen Jorrit Pruiksma

22 januari

(info volgt nog)

5 februari

Improvisatierap Kuo Weh Ho

19 februari

Apotheekassistent + assistent huisarts

5 maart

(info volgt nog)

19 maart

Rechtbanktekenaar

2 april

Theater van Valerie

16 april

Poëzie van Jasmijn

23 april

Brandweer

7 mei

Rooth, Sneek (13:15 – 16:30)

21 mei

(info volgt nog)

4 juni

Sportdag

25 juni

Iets met dieren

9 juli

Technolab

16 juli

Diploma-uitreiking

In het schooljaar 2020-2021 van Weekendschool Súdwest-Fryslân waren er 5 klassen:

3 klassen reguliere Weekendschool SWF (voor groep 7 of 8 van de basisschool)

2 klassen Weekendschool SWF Studio (doelgroep 12-18 jaar)

Reguliere Weekendschool SWF

Lesprogramma 2020-2021

Klas A  “De sterren van groep 7”
onder leiding van Juf Jasmijn Klerks (vanaf 1 december meester Martijn Werkhoven i.v.m. zwangerschapsverlof van juf Jasmijn) en de assistenten juf Britt, juf Jasmijn, juf Ellen

Klas B  “De Toffe Peren”
onder leiding van meester Henrik Smit met de assistenten juf Elbrich, juf Simone, juf Jildou en meester Jaimey

Klas Workum
onder leiding van meester Lykle Tromp en juf Milena Yntema en de assistenten juf Samantha, juf Rajaa en juf Dooa

Weekendschool SWF Studio

Lesprogramma 2020-2021

Studio 1  “Dreamteam”
onder leiding van mevrouw Valerie de Ridder en de assistenten meneer Nordin de Boer en mevrouw Minke Bloemhof

Studio 2  “2nd to 0”
onder leiding van mevrouw Valentina Segheso en meneer Nelis Huizenga en stagiaire Ilse de Vries

Ga naar de bovenkant